SI-TEX 492/50/200ST Transom Mount Transducer f/ES502 [492/50/200ST-ES]
SKU:MTTF-25264
Sale Sold out
Quantity
SI-TEX 492/50/200ST Transom Mount Transducer f/ES502
  • Dual Frequency 50/200 kHz
  • Max Power: 500W
  • Beam Angle: 42 deg. @ 50 kHz, 12 deg. @ 200 kHz